45. aukció
Mendlik Oszkár (1871-1963) Sziklás tengerpart, 1896
72

Mendlik Oszkár (1871-1963)

Sziklás tengerpart, 1896

Olaj, vászon, 122x206 cm
Jelezve balra lent: Mendlik O. 1896
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft