48. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Sziklás tengerpart
70

Telepy Károly (1828-1906)

Sziklás tengerpart

Olaj, vászon, 41,5x61 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft