27. aukció
Vén Emil (1902-1984) Sziklás tengerpart
230

Vén Emil (1902-1984)

Sziklás tengerpart

Olaj, vászon, 60x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 400 000 Ft