5. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Sziklatemplom (Elora) vázlat
174

Tornai Gyula (1851-1928)

Sziklatemplom (Elora) vázlat

Olaj, fa, 25x34 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Kiállítva: Tornai Gyula külön kiállítása, Japán és India címmel, Műcsarnok, 1909. október, 16. tétel