Best of Mű-Terem
Nagy Oszkár (1883-1965) Szikrázó tél
46

Nagy Oszkár (1883-1965)

Szikrázó tél

Olaj, vászon, 72x66 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár