49. aukció
Patkó Károly tájkép
51

Patkó Károly (1895-1941)

Szilfák (Rákóczi pihenőfája), 1928

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve balra lent: Patkó 1928.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 17 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: •Patkó Károly festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1932. január, katalógus: 26. (Rákóczi pihenőfája címmel) AUKCIONÁLVA: •BÁV 12. árverés, 76. tétel •BÁV 23.