10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Sas Miklós (1976) Szimmetria és torzítás, 2003
124

Sas Miklós (1976)

Szimmetria és torzítás, 2003

Olaj, fatábla, 157 x 190 cm
Jelezve jobbra lent: Sas Miklós 2003
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Sas & Ficzek – Négykezes Improvizáció 1., Pécs, Közelítés Galéria, 2003
¦ Sas & Ficzek – Négykezes Improvizáció 2., Pécs, Dante, 2003
¦ Fúzió 3. Pécs, Lemon, 2004
¦ Perspektíva és ritmus, Pécs, Negro, 2004
¦ Lantos és tanítványai, Pécs, 2020
¦ Retrospektív, Bölcske, Szent András kastély, 2021