14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gál András, monokróm művészet
97

Gál András (1968-)

Szimultán 2/1, 2000

Olaj, vászon, 150 x 225 cm
Jelezve hátoldalon: Gál András Szimultán 2/1 2000
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Szimultán – Gál András kiállítása. Vadnai Galéria, Budapest, 2001. július 5. – augusztus 11.
A szín önálló élete. Nemzetközi és magyar monokróm festészeti kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 2002. május 28. – augusztus 20.

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
András Gál Colour Container Monochrome Paintings. Vadnai Galéria, Budapest, 2004

REPRODUKÁLVA:
Páldi Lívia: Gál András kiállítása. In: Balkon 2001/8., 10.