62. aukció
Fajó János (1937-2018) Szimultán formák, 1968
107

Fajó János (1937-2018)

Szimultán formák, 1968

Olaj, vászon, 60,5x60,5 cm
Jelezve hátoldalon: 4xFajó-68
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft