18. aukció
Bene Géza (1900-1960) Színek és formák éjjel
176

Bene Géza (1900-1960)

Színek és formák éjjel

Olaj, farost, 43x50 cm
Jelezve balra fent: Bene G.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft