29. aukció
Kepes György (1906-2001) Színek félálomban, 1959
99

Kepes György (1906-2001)

Színek félálomban, 1959

Olaj, homok, kollázs, vászon, 102x122 cm
Jelezve hátoldalon: Kepes Gy 1959
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft