4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
fe Lugossy László (1947- ) Színes Barlangfal, 2011
33

fe Lugossy László (1947- )

Színes Barlangfal, 2011

Olaj, akril, papír, 140 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: feLugossy László Színes Barlangfal 2011
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

17

fe Lugossy László (1947- )

Elcsodálkozó, 2013

Kikiáltási ár: 480 000 Ft