48. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Színes házak, 1906 körül
25

Márffy Ödön (1878-1959)

Színes házak, 1906 körül

Olaj, papírlemez, 27x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 5.1.1.
•In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Pár izs, 2006.

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 29. árverés, 182. tétel

KIÁLLÍTVA:
•A gyermekvédő liga kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budap