34. aukció
Czumpf Imre (1898-1973) Színes kompozíció, 1967
178

Czumpf Imre (1898-1973)

Színes kompozíció, 1967

Akvarell, papír, 43x30,5 cm
Jelezve balra lent: Czumpf Imre 1967
Kikiáltási ár: 180 000 Ft