121 legszebb magyar festmény
Kernstok Károly (1873-1940) Színes Leányfej, 1909 körül
38

Kernstok Károly (1873-1940)

Színes Leányfej, 1909 körül

Olaj, lemezpapír, 48x35 cm
Jelezve jobbra lent: Bárdos A-nak K.K.