Kortárs aukció
Gellér B. István (1946-2017) Színes ruhában
11

Gellér B. István (1946-2017)

Színes ruhában

Olaj, vászon, 90x120 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1978
Kikiáltási ár: 320 000 Ft