28. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Színes síkok
49

Orosz Gellért (1919-2002)

Színes síkok

Olaj, vászon, 50x60,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Orosz Balázs attesztje
Kikiáltási ár: 280 000 Ft