58. aukció
Madarász Gyula (1858-1931) Színes táj, 1919
20

Madarász Gyula (1858-1931)

Színes táj, 1919

Olaj, vászon, 50x63,5 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy 919
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft