56. aukció (2017 október)
Kmetty János (1889-1975) Színes táj
21

Kmetty János (1889-1975)

Színes táj

Olaj, vászon, 36,5x51 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft