66. aukció (2021 kortárs)
Balogh László (1930-2002) Színes térkép, 1977
69

Balogh László (1930-2002)

Színes térkép, 1977

Tempera, akvarell, papír, 70 x 100 cm
Jelezve balra lent: Balogh László / 977, Balogh. 77
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft