16. aukció
Kéméndy Jenő (1860-1925) Színházi jelenet
26

Kéméndy Jenő (1860-1925)

Színházi jelenet

Olaj, karton, 52,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kéméndy Jenő
Kikiáltási ár: 360 000 Ft