4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Marosán Gyula (1915-2003) Színkompozíció, 1965
61

Marosán Gyula (1915-2003)

Színkompozíció, 1965

Olaj, vászon, 91 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 1965, Jelezve hátoldalon: Marosán 1965 Színkompozíció 91x61 cm
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft