Színpad Coppéliákkal (Koppélia képző), 1978
Olaj, farost, 83,5x89,5 cm
Jelezve hátoldalon: Koppéliák egymás között, színpad Coppéliákkal, 1978 El Kazovszkij "Koppélia-képző" 90x90 olaj, farost El Kazovszkij Koppélia-képző 1978
Kikiáltási ár: 750 000 Ft