2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
El Kazovszkij (1950-2008) Színpad Coppéliával, 1978
99

El Kazovszkij (1950-2008)

Színpad Coppéliával, 1978

Olaj, farost, 83x89,5 cm
Jelezve vakrámán: Színpad Coppéliával, 1978 El Kazovszkij
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

30

El Kazovszkij (1950-2008)

Ötösfogat, 1981

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft