13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Keserü Ilona kortárs aukció, színtanulmány
10

Keserü Ilona (1933-)

Színtanulmány, 1988

Olaj, karton, 35 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1988/1082

KIÁLLÍTVA:
¦ Színe-java. Válogatás Ilona Keserü Ilona életművéből. M21 Galéria, Pécs, 2016. március 11. – május 18.

REPRODUKÁLVA:
¦ Ilona Keserü Ilona – Művek 1982-2008. MODEM, Modern Debreceni Művészeti Közhasznú Társaság, Debrecen, 2008, 270. oldal
¦ Ilona Keserü Ilona – Önerejű képek Catalogue Raisonné Volume 2., 1981-2000, 177. oldal