12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Konok Tamás geometrikus kortárs aukció
60

Konok Tamás (1930-2020)

Szintézis négyzetekben II., 1988

Akril, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1988 / 121. "Synthese en quadrate" 100 x 100 cm
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1988/121.