31. aukció
Haraszty István (1934-) Színvalló, 1994
135

Haraszty István (1934-)

Színvalló, 1994

Olaj, vörösréz, fa, 128x58x10 cm
Jelezve jobbra lent: Haraszty István
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft