13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Seres László kortárs aukció, non-figuratív
49

Seres László (1945)

Színzuhatag, 2010

Olaj, vászon, 102 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Seres 2010
Jelezve hátoldalon: Seres László "Színzuhatag" 2010
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ MissionArt Galéria, Budapest, 2010.
¦ MissionArt Galéria, Miskolc, 2011.
¦ B55 Galéria, MissionArt Galéria, 2013.
¦ Városháza Galéria Losonc, Szlovákia, 2015.
¦ Művészetek Háza, Miskolc, 2022.