20. aukció
Kohán György (1910-1966) Szivárvány
175

Kohán György (1910-1966)

Szivárvány

Akvarell, papír, 44x56 cm
Jelezve jobbra lent: Kohán
Kikiáltási ár: 160 000 Ft

Reprodukálva: Durkó Károly: Gyula. Régen és ma. II. kötet. Gyulai Évszázadok Alapítvány, Gyula, 48. oldal