17. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Szivárvány
8

Frank Frigyes (1890-1976)

Szivárvány

Akvarell, papír, 33x45 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Reprodukálva: Révész Emese: Frank Frigyes. Szeged, Művészetért Oktatás Alapítvány, 2003., katalógus: 52.

143

Frank Frigyes (1890-1976)

Szegfű, krizantém

Kikiáltási ár: 280 000 Ft