Best of Mű-Terem
Ligeti Antal (1823-1890) Szob a Duna mellett, 1883
5

Ligeti Antal (1823-1890)

Szob a Duna mellett, 1883

Olaj, vászon, 80x120 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1883