10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Szüts Miklós (1945) Szoba fehér sámlival, 1997
102

Szüts Miklós (1945)

Szoba fehér sámlival, 1997

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: Szüts 97.
Hátoldalon felirat: Émsz.: 97/19
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 97/19