9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Melcher Mihály (1953) Szoba kis kék ablakkal
10

Melcher Mihály (1953)

Szoba kis kék ablakkal

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Melcher M.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

11

Melcher Mihály (1953)

Égi madár

Kikiáltási ár: 850 000 Ft