7. aukció
Szántó Piroska (1913-1999) Szobában, 1941
86

Szántó Piroska (1913-1999)

Szobában, 1941

Akvarell, papír, 24x31 cm
Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 1941
Kikiáltási ár: 240 000 Ft