2. aukció
Basch Andor (1885-1944) Szobabelső, 1923
127

Basch Andor (1885-1944)

Szobabelső, 1923

Olaj, fa, 24x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch Andor 1923
Kikiáltási ár: 50 000 Ft