60. aukció
Balázs János (1905-1977) Szobabelső
152

Balázs János (1905-1977)

Szobabelső

Olaj, farost, 34,5x46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft