14. aukció
Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996) Szobabelső (Váza kockás abroszon)
193

Futásfalvi Márton Piroska (1899-1996)

Szobabelső (Váza kockás abroszon)

Olaj, vászon, 101,5x74,5 cm
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Hátoldalon hagyatéki bélyegző 10/87 (Nagy Emese)