35. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Szobor az ablakban, 1909
90

Czóbel Béla (1883-1976)

Szobor az ablakban, 1909

Olaj, vászon, 87,5x57,5 cm
Jelezve jobbra lent: töredékes
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

166

Czóbel Béla (1883-1976)

N?i félakt

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft