10. aukció
Pátzay Mária (1944-) Szobor és kálák
104

Pátzay Mária (1944-)

Szobor és kálák

Olaj, vászon, kartonon, 80x65 cm
Jelezve balra lent: P.M.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft