32. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Szobrászművész
31

Tóth Menyhért (1904-1980)

Szobrászművész

Olaj, papír, 41x28 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft