20. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) "Szőke", 1930, és hátoldalon: Mimi fotelben, 1929
215

Frank Frigyes (1890-1976)

"Szőke", 1930, és hátoldalon: Mimi fotelben, 1929

Akvarell, ceruza, papír és vegyestechnika, karton, 47x35 cm
Jelezve középen lent: Frank Frigyes 1930, jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1929
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Reprodukálva: Révész Emese: Frank Frigyes (1890-1976). Egy magyar expresszionista. Művészetért, Oktatásért Alapítvány, Szeged, 2003. katalógus: 8, illetve 15.