5. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Szőke hölgy áttetsző kék blúzban
127

Batthyány Gyula (1887-1959)

Szőke hölgy áttetsző kék blúzban

Olaj, vászon, 129x79 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 900 000 Ft