2. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Szőke hölgy kék fülbevalóval
121

Bihari Sándor (1855-1906)

Szőke hölgy kék fülbevalóval

Olaj, vászon, 53,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft