29. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Szőke nő, 1905 körül
141

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Szőke nő, 1905 körül

Olaj, vászon papírlemezen, 46,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Lajos
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

158

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Vasárnap délután

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft