10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Braun András (1967-2015) Szökik, 2006
24

Braun András (1967-2015)

Szökik, 2006

Akril, olaj, vászon, 140 x 140 cm
Jelezve hátoldalon: 2006 Braun András "Szökik"
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

103

Braun András (1967-2015)

Szépia, 2007

Kikiáltási ár: 800 000 Ft