4. aukció
Vaszary János szökőkút park
7

Szőkőkút, Tuilléries-ák kertjében, 1929

Akvarell, papír, 32x43 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J. Paris 929. III/4.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Proveniencia: Révész István gyűjteménye, majd Trautmann Dezső gyűjteménye

Analógia: Petrovics Elek: Vaszary Budapest, 1941 58. oldal

80

Salome

Kikiáltási ár: 300 000 Ft