31. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Szolnok, Zagyva-part, 1899
95

Fényes Adolf (1867-1945)

Szolnok, Zagyva-part, 1899

Olaj, vászon, 60x69,5 cm
"Jelezve balra lent: Fényes 1899, Jelezve hátoldalon: Fényes Adolf Szolnok ""Zagyvapart"" festettem 1899"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft