5. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Szolnoki cserépvásár
65

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Szolnoki cserépvásár

Olaj, fa, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft