72. Tavaszi aukció
Jávor Pál enteriőr fauvizmus
112

Jávor Pál (1880-1923)

Szolnoki enteriőr, 1910 körül

Olaj, papírlemez, 66,5 x 51,5 cm
Jelezve balra lent: Jávor
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft