46. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Szolnoki múzeum udvara
156

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Szolnoki múzeum udvara

Olaj, papírlemez vászonon, 62x48 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft